Práce modelky na live chatu

Práce modelky/a na livechatu je jednou z nejsnadnějších a nejbezpečnějších příležitostí, jak si v erotice vydělat slušné peníze. Nejlepší modelky a modelové dokáží za týden vydělat několik tisíc dolarů za míň než 30 hodin práce. Z domu zpoza svého počítače.

Práce modelka na live chat

Hned na úvod je třeba zdůraznit, že jde o práci na erotickém live chatu. Sex a vaše tělo vás musí bavit a jediné tabu pro vás musí být stydlivost. Jestli máte problém se před někým svlékat, i když jen před webkamerou ve svém pokoji, nejspíš tato práce pro vás nebude. Veškerou "pracovní dobu" budete trávit v sexy kostýmku nebo ve spodním prádle a je od vás očekávána jistá dávka exhibicionismu, sexeapealu a osobního kouzla. Takovéto vlastnosti by měl mít člověk, který chce v této práci opravdu uspět a vydělávat nadprůměrné peníze.

Náplň práce na live chatu

Samotná práce na live chatu spočívá v předvádění domácího striptýzu a erotické show před vaši webkamerou. Vše se tedy odehrává výhradně přes internet, k fyzickému kontaktu nedochází. Obraz z kamery je živě přenášen po internetu na obrazovku platícího diváka.

Každé vysílání obvykle začíná na tzv. Free chatu, který je zdarma pro všechny návštěvníky z vámi povolených zemí. Zde začíná "lov" platících diváků, přičemž si můžete zvolit z několika způsobů jak vydělávat. Buď si na freechatu určíte mety, za které co ukážete a diváci se svými tipy (dýšky) skládají, nebo svou show předvedete až za peníze v soukromém či skupinovém chatu. Je na vás jaký model výdělku se vám nejlépe osvědčí. Každopádně váš živý stream bude dostupný online na největším světovém live chatu BongaCams a stovkách dalších partnerských serverů, které se starají o přísun potencionálních klientů. Tyto návštěvníky se modelka na svém free chatu snaží flirtem a "ochutnávkami" z repertoáru nalákat a přesvědčit k utrácení peněz právě u ní. Privátní show, ve které už jen samotný platící zákazník po chatu vyslovuje svá přání co by rád viděl a zažil, bývá placená nejlépe. Kam až budete v této hře ochotni zajít, záleží jen a jen na vás. Obecně ale platí přímá úměra mezi mírou odvahy vaší erotické show a velikostí výdělku.

Kolik si lze na live chatu vydělat?

Pohádkové výdělky na live chatu nepřijdou automaticky a rozhodně ne bez práce. Konkurence mezi modelkami je velká a i přes to, že live chat zažívá u platících diváků po celém světě obrovský nárůst popularity, statisícové výplaty je třeba si zasloužit.

Výše příjmu z live chatu je závislá na mnoha faktorech. Svou roli hrají např. čas, který na live chatu trávíte, kvalita webkamery a internetového připojení, počet fanoušků i historie, po kterou je modelka na chatu registrovaná. Z těchto a několika dalších faktorů se každému automaticky vypočítává tzv. CamScore, podle kterého se pak jednotlivé modelky řadí na hlavní stránce chatu. Vyšší camscore tedy znamená větší návštěvnost a tedy i vyšší výdělky.

Ze začátku je tedy dobré na live chatu trávit co nejvíce času a postupně investovat do lepšího základního vybavení a rychlého internetového připojení. Kvalitní HD webkamera, speciální osvětlení a interaktivní sexuální hračka za jejíž vzdálenou kontrolu si diváci s oblibou připlácí, by měl být standard u každé profi web modelky. Vynaložené počáteční investice se rozhodně vyplatí a co nevidět se vám bohatě vrátí!

Na live chatu BongaCams se k placení používají vlastní peníze tzv. Tokeny (česky žetony). 1 token je přibližně ekvivalent 3 Kč. Modelkám z každého vydělaného žetonu připadá 50 - 60% (dle výše výdělku) tzn. čistý výdělek z 1 tokenu je pro modelku 1,5 Kč. Zbylá část připadne provozovateli live chatu na provoz, vývoj, udržování, marketing, reklamu a zisk.

Po několika prvních měsících pravidelného vystupování začíná modelce narůstat camscore, počet věrných diváků i výdělky. Reálně lze na BongaCams vydělávat desítky tisíc Kč každý týden.

Pro koho je práce na live chatu?

Nejpočetnější skupinu diváků live chatů tvoří heterosexuální muži hledající virtuální milenky k uspokojení svých momentálních sexuálních tužeb. Nejvyšší počet vystupujících na sex chatu proto tvoří ženy ve věku 18 - 40 let.

Na live chatu BongaCams mohou úspěšně pracovat nejen ženy, ale i muži a páry všech věků, etnik i sexuálních orientací... Jedinými podmínkami jsou dosažená plnoletost, počítač s internetem a kamera. Dobré je také mít aspoň základní znalost angličtiny.

Sami takový free chat navštivte a na vlastní oči se podívejte, kdo všechno a jak se touto prací živí.

Live chat BongaCams

Tento web nabízí práci novým modelkám pro nejpopulárnější erotický live chat BongaCams. Měsíčně web navštěvují desítky milionů diváků, kterým nabízí nonstop kolem 3 tisíc vystupujících online. Provozovatelem chatu BongaCams je společnost Proweb Progressive Development Ltd., která se v byznysu pohybuje přes 10 let a na webu BongaCams zaměstnává desetitisíce lidí z celého světa. Svým partnerům z řad vystupujících spolehlivě vyplácí desítky milionů dolarů každý měsíc.

Registrace, samotná práce i veškerá administrace probíhá výhradně online. Vydělané peníze sledujete v reálném čase ve svém účtu a 4x za měsíc vám přijdou na bankovní účet s pomocí široké palety platebních možností.

Další informace o práci modelky live chatu

Zajímá vás jak na Bonga Cams uspět? Přečtěte si i další užitečné tipy a rady jak před webkamerou dosáhnout úspěchu.

Spoustu užitečných článků a rad také najdete na fóru www.wecamgirls.com věnovanému výhradně modelkám pracujících na video chatech pro dospělé, kde po zaregistrovaní můžete čerpat zkušenosti ostatních a diskutovat vše, co vás zajímá.

 2021 Iobs.cz | Kontakt - Práce livechat modelka z domu. Web obsahuje informace o práci online modelky na video chatu pro dospělé a umožňuje registraci nových modelek do programu BongaModels. Autorům webu za registraci může náležet provize.