Registrace nových modelek na LiveJasmin

Registrace a veškerá agenda na LiveJasmin.com probíhá kompletně online a zabere vám přibližně půl hodiny, není třeba se připravovat na pohovor nebo podobně. O schválení nebo odmítnutí vaší registrace rozhodne zaměstnanec LiveJasmin a výsledek vám přijde většinou do 3 pracovních dnů na email uvedený při registraci. Pomoc s registrací kdykoliv dostanete na help@livejasmin.com

Než se rozhodnete registrovat, doporučujeme pročíst i další stránky tohoto webu.

Registrace krok za krokem

Budete-li během registrace vyzváni k zadání zvacího/referenčního kódu, zadejte prosím: "videochaty" (bez uvozovek).

 1. Než započnete samotný proces registrace, je potřeba pořídit elektronické kopie vlastního občanského průkazu. Nafoťte nebo naskenujte obě strany občanky a kopie si uložte do souborů JPEG. Také se ujistěte, že máte plně funkční webkameru. Už při registraci bude hrát důležitou úlohu. Také je víc než vhodné mít předem připravených 3-5 sexy profilových fotek.
 2. Registraci zahájíte otevřením registračního formuláře do nového okna. Na stránce pokračujte kliknutím na největší tlačítko "REGISTER NOW!".
 3. V dalším kroku vyberete zda budete na LiveJasmin vystupovat individuálně nebo ve více osobách. Zvolte "Snadnou registraci" jestli budete před kamerou vystupovat sólo. "Pokročilá registrace" je určena pro páry, skupiny nebo webcam studia.
 4. Zvolte si pokuď možno anglický nick, pod kterým budete vystupovat. Vyplňte zbytek registračního formuláře, pročtěte si Podmínky a omezení a přijměte je.
 5. Vyplňte své osobní údaje.
 6. Nahrajte obrázky svého občanského průkazu (obě strany).
 7. V dalším kroku je třeba ověřit vaši identitu podle osoby na občanském průkazu. Ukažte svůj obličej do kamery a obraz uložte.
 8. Předchozí krok zopakujte, tentoktrát s občanským průkazem vedle obličeje.
 9. Zadejte popis své postavy, své preference a další nastavení účtu (doručení výplaty, nežádoucí klienti...)
 10. Po schválení registrace si prostudujte oficiální příručky a návody pro vystupující. Jestli hodláte na chatu komunikovat jen v češtině, nezakazujte v administraci diváky z ČR a Slovenska.
 11. Hodně štěstí!