Rady jak uspět v práci na live chatu

Jak vidíte, začít s prací na live chatu není nijak složité. Zaujmout a uspět mezi stovkami vystupujících z celého světa už vyžaduje trochu víc úsilí a příprav. Přečtěte si několik užitčných tipů a rad zkušené modelky jak uspět u diváků a maximalizovat příjmy z této práce...

Divadlo pro dospělé

Práci na live chatu lze velice dobře přirovnat k divadelnímu vystoupení. Tento přístup Vám může napomoci správně pochopit vaši úlohu a zároveň si udržet nadhled. Stejně jako na opravdovém divadle je i na live chatu důležitá příprava na samotné vystoupení. Celkový úspěch záleží na volbě kulis, rekvizit, líčení, hudby, kostýmu, osvětlení a v neposlední řadě scénáři samotné show...

Webcam modelka na videochatu

Začněte úpravou místa, ze kterého hodláte vysílat. Vytvořte kolem sebe atraktivní prostředí k navození správné atmosféry. Odstraňte ze záběru kamery všechny rušivé věci denní potřeby, které by mohly rozptylovat pozornost návštěvníka. Nikdy nemějte v pozadí okno nebo jiný zdroj světla. Pěknou inspiraci k zařízení chatovacího pokoje získáte na free chatech od stávajících vystupujících.

Pro začátek se nebojte s rolemi před kamerou experimentovat. Například: jednou se před kamerou stylizujte jako sexy dáma s výrazným líčením a účesem v sexy prádle a botách na podpatcích, jindy zase třeba jako sportovní studentka v plavkách a bez makeupu... Časem určitě poznáte, s čím bude mít větší úspěch u klientů. Určitě také nic nepokazíte, když se i svým věrným klientům občas ukážete v jiné roli než jak vás znají.

Rozhodně se také časem vyplatí investice do webkamery s HD rozlišením a rychlejšího internetového připojení (ADSL nebo lepší). Kvalitnější a plynulejší obraz nabídne návštěvníkům věrnější prožitek a mezi stovkami dalších vystupující bude podstatnou konkurenční výhodou.

Spokojený klient = vaše peníze

Podstata úspěchu tkví ve vybudování věrné skupiny návštěvníků, kteří se k vám budou rádi vracet.

Cílem není držet platícího klienta po co nejdelší dobu, jakkoliv by se to mohlo na první pohled zdát, ale co nejvíce klientů z free chatu zlákat k zakoupení privatní show. Klient, který se bude cítit podveden, nebude spokojen a nejen že se k Vám už nikdy nevrátí, ale ještě vám zhorší hodnocení, což spolehlivě odradí další vaše potenciální klienty.

Úspěch na freechatu je tedy klíčovým faktorem, proto se zde vypaltí vynaložit minimáně stejné nasazení jako na privátním chatu. S jediným rozdílem, že na free chatu je zakázána úplná nahota.

Práce modelky na livechatu

Klient přichází na erotický live chat a chce vidět ŽIVOU sexy show! Ukažte mu akci. Střídejte detailní záběry svého těla se záběry na celou postavu, obličej, zatancujte, dotýkejte se, provokujte, ale nebuďte vulgární, usmívejte se... Občas předveďte striptýz do spodního prádla. Vystavte do záběru své erotické pomůcky. Ukažte, jak moc velkou máte chuť na sex. Zároveň se maximálně snažte rafinovaně flirtovat s klienty. Nikdy nevíte, ze kterého návštěvníka se stane platící klient.

Není většího neštěstí, než unuděná a pasivní show akční jako fotografie, kterých se na internetu nachází miliony. Podívejte se sami na online účinkující na free chatech a poučte se, co vám přijde sexy a co by vás spíše naopak odradilo...

Nenechte se odradit počátečním neúspěchem

Nebojte se s klienty komunikovat, i když v řeči tápete. Komunikace je většinou velice jednoduchá a pár potřebných frází a slovíček se od samotných návštěvníků naučíte velmi rychle. Ze začátku nejspíš chvíli potrvá než se v novém prostředí zorientujete a najdete vlastní postupy, se kterými budete slavit kýžený úspěch. Důležité je vydržet, výplata která vás po několika úvodních týdnech čeká, za to určitě stojí.

Rady zkušené modelky videochatu

První týdny na videochatu jsou pro novou modelku nejtěžší a s největší pravděpodobností si zde ani moc nevydělá. Aby se modelka dostala na přední pozice na hlavní stránce a začala vydělávat statisíce, musí si na Bonga Cams získat jméno a to pár měsíců zabere.

Modelka na videochatu nabízí sex online

Předpokladem úspěšné modelky na videochatu je pochopení motivace diváků, kteří tuto erotickou zábavu vyhledávají a upřednostňují ji i před pornem zadarmo. Existuje několik hlavních důvodů, proč lidé chodí na videochat. První je ten, že uživatelé chtějí sledovat jak se plní jejich konkrétní sexuální přání. Dalším důvodem proč lidé navštěvují videochat je kontakt s živým člověkem, kterého chtějí poznávat, bavit se s ním a dobývat... To jim ani sebelepší porno nabídnout nedokáže. Když toto pochopíte a dokážete nabídnout svým divákům, máte vyhráno.

Pro každou modelku na videochatu je důležité, aby byla online co nejvíce (min. 5-6 hodin každý den) a návštěvníkum tak utkvěla v paměti. Stále víc diváků tak narazí na její sexy profilové fotky, přehraje si její video, zapamatují si její jméno, až zatouží vidět ji v akci naživo, protože ji budou chtít spoznat blíže.

Co ukazovat před webkamerou a co naopak ne

Nejlepší taktika, která se mi osvědčila, je chovat se před webkamerou úplně přirozeně - prodat svou osobnost - přesně podle hesla: "Nejvíc sexy je mozek". Vaše tělo pak bude už jen třešnička na dortu, po které zatouží každý! Při svádění na free chatu to chce nalézt rovnováhu mezi tím neukázat příliš málo (divák odejde) a neukázat příliš moc (divák si pak nekoupí privátní show).

U oblečení to před webkou znamená kalhotky a podprsenka, které by se však k sobě určitě měly hodit. Překvapivě hodně mužům na tom záleží a když se vám nepodaří sladit vršek s kalhotkam, hodně chlapů má keci a komentují to. Většině mužům také vadí, když máte oblečené tričko nebo jiný top. Chtějí vidět dekolt, tak když už chcete začínat v tričku, doporučuju nějaké volné a s výstřihem. Během show ho pak často zvedejte a ukazujte na kameru bříško a výstřih v předklonu. Další kusem oblečení, které se u diváků videochatu těší velké oblibě jsou punčochy, podvazky a boty s vysokým podpadkem. Opět ale pamatujte, abyste zbytečne na free chatu neukazovaly zbytečně moc, je třeba diváky jen rafinovaně udržovat vzrušené do zakoupení soukromé show. Botky mějte třeba jen vystavené za sebou u postele a punčochy si občas oblečte/svlečte částečně mimo záběr kamery.

Z vlastní zkušenosti doporučuju chatování střídat s tancem/show: 10 minut chatování, 10 minut show.

Pište si/mluvte s diváky co nejvíce. Snažte se pozdravit každého, kdo se objeví ve vaší místnosti. Každého diváka navíc potěší, když ho pozdravíte vlastním jménem a projevíte zájem jak se mu daří. Buďte k novým navštěvníkům v místnosti za všech okolností slušná a pozorná, pomůže vám to k navázání konverzace a nalezení společných témat. Oslovujte své hosty slovíčky jako: "my darling, my honey, my pet, my love, my sugar...", opět si je trochu víc zavážete.

Ukázka modelky z chatu Bonga Cams

Na free chatu rozhodně před webkamerou jen znuděně neseďte nebo neležte! Raději pořád zlehka tančete, nemusí to být žádný break dance, jen se stále lehce vlňte. Sem tam si pohlaďte prsa, vlasy, upravte kalhotky nebo zmáčkněte zadek. Co nejvíc se usmívejte. Jestli to máte v povaze, hlasitě se smějte - muži pak cítí, že mají úspěch a jsou si jistí, že vás okouzlili a budou se k vám stále vracet. Občas ukažte na webku výstřih v detailu, vyšpulený zadeček a jakoby omylem probleskněte rozkrok... To vše pomáha přitáhnout divákův zájem a vzrušit ho. Dobré je také naučit se pořádně vrtět zadkem (twerk), přitáhnete tak do svého pokoje hodně hostů a docela dost jich to pak ocení tipy, dárky nebo body do pořadí Top 100. Nebojte se o ně říct, hlavně v začátcích to může být podstatná část výdělku nebo pomoc.

Nikdy své hosty neproste a neškemrejte, ať si vás vezmou na privát. Lepší možnost je sem tam hostům připomínat, co vše jim v soukromé show můžete ukázat. A když vás (zase) někdo bude prosit, ať ukážete to nebo to, odpověžte otázkou: How's about in private, honey?...

Nejdůležitější rada je tedy nebýt na chatu líná a ke všem se snažit být přátelská. S tímto přístupem se vám během několika měsíců na jakémkoliv videochatu začne dařit a postupně budou stoupat i vaše výdělky.

To je několik základních rad jak se chovat před webkamerou. Další potřebné know-how, tipy, konkrétní rady jsou k dipozici na oficiální stránce Bonga Models FAQ. Je to taková Bible pro všechny zájemce o práci na livechatu a pro začínající modelky.

Registrujte se a zkuste i Vy své štěstí na erotickém videochatu, vše máte ve svých rukou!