Zkušenosti s prací na Bonga Cams

"Na Bonga Cams.com pracuju třetím rokem a je to můj jediný zdroj příjmů. Vysílám vždy vnoci tak 4 - 5 hodin a denně si vydělám mezi $80 až $200. Většinu klientů mám z Evropy nebo USA. Začátky ale vůbec nebyly jednoduché a první 2 měsíce jsem to mnohokrát chtěla vzdát. Neměla jsem žádné zkušenosti a ani peníze ve zkušební době zdaleka nebyly takové. Pak ale přišel jeden member, se kterým jsem si porozuměla, pomohl mi překonat stud a otrkala jsem se s ním a rázem se mi začalo dařit. Dnes mám skupinu přibližně 30 věrných klientů, kteří za mnou pravidelně chodí na privatní chat a tak se slušně uživím. Po třech letech mě stále minimálně jednou za měsíc navštíví i můj První a můžu o něm říct, že je to můj skvělý přítel."

Jana 32

"Všem novým holkám bych doporučila věnovat velkou pozornost úvodní profilové fotce, která vás reprezentuje a musí zaujmout v konkurenci stovek dalších modelek. Nechte se profesionálně nafotit, nalíčit a učesat nebo aspoň poproste ňákou kamarádku kosmetičku, aby vám se stylingem pomohla. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že fotka má obrovský vliv na počet návštěvníků na free chatu. Mě se s profi fotkou zvýšil počet návštěvníků na free chatu 4x a tím i počet platících členů v privátním chatu. Další má rada je pořád se usmívat, moc to nestojí a rozdíl obrovskej:)"

BlondieDoll

"Na Bongacams si přivydělávám od léta 2010 kdy jsem studovala VŠ a nepodařilo se mi sehnat letní brigádu a od té chvíle jsem na žádné další brigádě nebyla. Školu jsem úspěšně dokončila a našla si dobrou práci, ale tuto možnost přivýdělku využívám i nadále před vánocemi nebo dovolenou. Po třech letech si zde měsíčně dokážu vydělat mezi 20-30 tisíci Kč za 20-25 hodin online."

Alča PRAHA

"V tomto biznysu mám poměrně velké zkušenosti, od školy se v podstatě neživím jinak než prací live chat modelky. Vystřídala jsem několik studií v Ostravě, ale práce z domu přímo pro chat je o hodně výhodnější. Nikdo mě teď nenutí plánovat pracovní směny podle rozvrhu, nemusím řešit špatnou hygienu ostatních holek a dokážu si vydělat o 40% víc peněz než ve studiu."

Jessie 23

"Já jsem začala na Bonga pracovat spíš z nudy než cokoliv jinýho. Ve svým sexuálním životě jsem hledala něco novýho a být každej den děvkou pro několik chlapů mě hodně rajcovalo, nicméně rozum ani svědomí mi nedovolili zaklepat u dveří opravdovýho Nightklubu. Na Bonga Cams používám oboustrannej videochat, takže nejen klient vidí mně, ale i já jejho a tak i já si příjdu někdy na svý.. navíc ve výsledku za pěkný $$$ :-)"

Hanka, Ostrava

"Pocházím z malého města a dřív jsem pracovala na dráze, takže jsem nikdy nevydělávala velký peníze. Jednou mi kámoška pověděla o práci na livechatu a že se tím dá slušně přivydělávat. Jsem v sexu dobrodruh a tak jsme to zkusily. Kamarád nám pomohl s registrací a nastavením chatu a začaly jsme. Němčinu jsem měla na škole, ale většinu slovíček jsem pochopila od samotných klientů. Každý měsíc se výplata zvyšovala a po roce jsem dokázala vydělávat tolik, že jsem nechala své práce a i manžel se s tím smířil, když viděl ty peníze. Nejprve jsem chatovala jen vnoci, potom i dopoledne, když děti odešli do školy a potom jsme si s kamarádkou pronajaly garsonku, ve které se teď střídáme. Tam dodnes pracuju v páru s o 13 let mladším milencem, kterého jsem si našla přes internet."

Doda, 36