Registrace nových modelek na Bonga Cams

Registrace a veškerá agenda na Bonga Cams.com probíhá kompletně online a zabere vám moximálně půl hodiny, není třeba se připravovat na pohovor nebo podobně. O schválení nebo odmítnutí vaší registrace rozhodne zaměstnanec Bonga Cams a výsledek vám přijde většinou do 3 pracovních dnů na email uvedený při registraci. Pomoc s registrací kdykoliv dostanete na support@bongamodels.com

Než se rozhodnete registrovat, doporučujeme pročíst i další stránky tohoto webu.

Registrace krok za krokem

Budete-li během registrace vyzváni k zadání zvacího/referenčního kódu, zadejte prosím: "videochaty" (bez uvozovek).

 1. Než započnete samotný proces registrace, je potřeba pořídit elektronické kopie vlastního občanského průkazu. Nafoťte nebo naskenujte obě strany občanky a kopie si uložte do souborů JPEG. Také se ujistěte, že máte plně funkční webkameru. Už při registraci bude hrát důležitou úlohu. Také je víc než vhodné mít předem připravených 3-5 sexy profilových fotek.
 2. Registraci zahájíte otevřením registračního formuláře do nového okna. Na stránce pokračujte kliknutím na největší tlačítko "Model registration".
 3. V dalším kroku vyberete zda budete na Bonga Cams vystupovat individuálně nebo ve více osobách. Zvolte "Individual model" jestli budete před kamerou vystupovat sólo. "Pair/group" je určena pro páry, skupiny nebo "studio" plánujete-li provozovat webcam studio.
 4. Zvolte si pokuď možno anglický nick, pod kterým budete vystupovat. Vyplňte zbytek registračního formuláře, pročtěte si Podmínky a omezení a přijměte je.
 5. Vyplňte své osobní údaje.
 6. Nahrajte obrázky svého občanského průkazu (obě strany).
 7. V dalším kroku je třeba ověřit vaši identitu podle osoby na občanském průkazu. Ukažte svůj obličej do kamery a obraz uložte.
 8. Předchozí krok zopakujte, tentoktrát s občanským průkazem vedle obličeje.
 9. Zadejte popis své postavy, své preference a další nastavení účtu (doručení výplaty, nežádoucí klienti...)
 10. Po schválení registrace si prostudujte oficiální příručky a návody pro vystupující. Jestli hodláte na chatu komunikovat jen v češtině, nezakazujte v administraci diváky z ČR a Slovenska.
 11. Hodně štěstí!